Agris On-line: Papers in Economics and Informatics

Periodicita: 4x ročně
Jazyk: angličtina
Odkaz na www stránky:
plné texty článků jsou dostupné ve formátu pdf

Zaměření:
SJR index:
0,245 (2020)
0,266 (2021)
0,306 (2022)
Mezinárodní recenzované periodikum publikující původní články ze všech oblastí zemědělství a rozvoje venkova. Předmětem publikace jsou především obory: zemědělská ekonomika, management, zemědělské podnikání, zemědělská politika, informační a komunikační technologie, informační systémy, elektronické podnikání, sociální ekonomie a sociologie venkova.

Zahrnut ve zdrojích:
Scopus, od roku 2012 má citační index Scimago Journal Ranking. DOAJ, EBSCO, ProQuest, CAB Abstract, AgEcon Search, EconPapers, Google Scholar, SCIRUS, A-Z Database List, Uniform Information Gateway.