Vyhněte se frontám v Kartovém centru

Blíží se začátek zimního semestru a v duchu tradice se u Kartového centra opět budou tvořit fronty. Nově zapsaní studenti si totiž půjdou nechat vytvořit své studentské průkazy, ISIC a ALIVE karty. Přijde jich hodně a na poslední chvíli. Nespíme na vavřínech a tento rok zkoušíme tento problém řešit tím, že otevíráme Kartové centrum téměř měsíc před začátkem semestru.

Otevírací doba Kartového centra od 5. září 2016

Kartové centrum Po-Čt 8:00 - 12:00; 13:00 - 15:00
Pá 8:00 - 12:30; 13:30 - 15:30
Pokladna Po-Pá 8:00 - 12:00; 13:00 - 15:00
Pokladna nepřijímá platební karty.

Tak jestli nejste masochisti, zastavte u nás v Kartovém centru ještě před začátkem semestru. Těšíme se na vás!
Zdroj obrázku novinky: State Library Victoria Collections